Židiniai

Židiniai, kurie patinka žmonėms

Židinys su kapsule

Židiniai su kapsule

Židiniai šiuo metu Lietuvoje parduodami su kapsulėmis ir jų modelių įvairovė yra milžiniška, o jų kaina gali skirtis kelis ar net keliolika kartų. Tačiau ne visos kapsulės yra pakankamai kokybiškos ir ilgaamžiškos. Mes padėsime jums pasirinkti kokybišką kapsulę pagal pageidaujamą dizainą už geriausią kainą.
Daugiau >>

Lauko židinys barbekiu

Lauko židinys

Paprasto dizaino lauko židiniai savo galimybėmis pranoksta tradicines krosnis. Lauko židinys tarnauja kaip grilis ir barbekiu kartu paėmus. Statant lauko židinį, svarbu jam išrinkti tinkamą ir patogią vietą individualaus namo ar sodybos kieme.
Daugiau >>

Židiniai
Atviri židiniai

Atviro tipo ugniakurai dažniausiai statomi erdvesnėse patalpose, kurių interjere vyrauja klasikinis arba kaimiškas stilius. Juose ugnis yra neuždaroma stiklo durelėmis, todėl yra aiškiai matoma ir jaučiama jos šiluma. Dauguma žmonių renkasi būtent tokio tipo židinius.
Daugiau >>

Kolinis židinys
Koklinis židinys

Siekiantiems suteikti židiniui tinkamą išvaizdą ir norą padaryti jį tikru meno kūriniu verta naudoti koklius. Kokliai turi savybę akumuliuoti ir ilgiau išlaikyti šilumą, todėl toks židinys yra praktiškas. Tikrai malonu stovėti prie tokio židinio ir jausti sklindančia šilumą.
Daugiau >>

Židiniai
Židinių apdaila

Ko gero žmonės daugiausia laiko skiria svarstymui koks turi atrodyti jų židinio dizainas, kokias apdailos medžiagas naudoti. Čia tikrai reikia specialisto patarimo, nes jis turi daug katalogų bei įgyvendintų židinių projektų nuotraukas. Matant realius vaizdus lengva apsispręsti.
Daugiau >>

Pamatykite pavyzdžius

Naujausi darbai

Kelias į didžiausią židinių galeriją >> 

Noriu žinoti kainą