Židinio kaina

Židinio kaina susideda iš šių pagrindinių dalių:

Lauko židinys barbekiu

1. Kaminas (dūmtraukis)

Jo kaina priklauso nuo reikalingo aukščio, skersmens ir kamino tipo (keramikinis, nerūdijančio plieno arba izoliuotas nerūdijančio plieno). Kuo didesnis kamino skersmuo ir aukštis – tuo didesnė jo kaina.

Židiniai

2. Kapsulė

Šiuo metu lietuvoje kapsulių modelių įvairovė yra milžiniška, o jų kaina gali skirtis kelis ar net keliolika kartų. Tačiau ne visos kapsulės yra pakankamai kokybiškos ir ilgaamžiškos. Mes padėsime pasirinkti kokybišką kapsulę pagal pageidaujamą dizainą už geriausią kainą. Monduojant atvirą židinį kapsulė nereikalinga, vietoje jos reikalingos šamotinės plytos ir kitos medžiagos, kurių kiekis ir kaina priklauso nuo pageidaujamo pakūros dydžio ir formos.

Židiniai
3. Konstruktyvinės medžiagos ir montavimo bei projektavimo darbai

Pastaruoju metu populerėja pigus židinių montavimas iš gipso kartono plokščių, susuktų ant metalinių profinių, iš vidaus plokštes izoliuojant nedegia akmens vata. Mes tokių židinių nerekomenduojame, nes toks židinys yra ne tik netvirtas ir nesaugus, bet ir po tam tikro laiko pradėjus dūlėti akmens vatos rišamajai medžiagai, ši vata pavirtusi į dulkes pro konvekcines židinio groteles gali užteršti patalpos orą. Mes židinio konstruktyvui naudojame tik nedegias, tvirtas, ekologiškas ir visus saugos reikalavimus atitinkančias medžiagas, kurių kiekis ir kaina apskaičiuojama pagal židinio dydį ir formą. Židinio montavimo darbų kaina kartu su projektavimu prasideda nuo 400 eurų ir priklauso nuo bendro židinio sudėtingumo.

Židiniai
4. Židinio apdaila

Židinio apdailos iš marmuro, granito ar travertino kaina apskaičiuojama pagal apdailos gamybai sunaudojamo akmens kiekį kvadratiniais metrais. Gaminio kvadratinio metro kaina su montavimu, be abejo, taip pat priklauso nuo pageidaujamos apdailos formos ir sudėtingumo.

Pirminei objekto apžiūrai Vilniaus rajone atvykstame nemokamai.

Židiniai
5. Papildomi kaštai

Be aukščiau išvardintų punktų prie kainos taip pat pridedama medžiagų komplektavimo ir transportavimo kaina, nakvynės išlaidos (jei atstumas nuo Vilniaus 120km ir daugiau).

Meistrai dirba nuoširdžiai, o sumokėta už darbus kaina pateisina lūkesčius. Todėl užsakovas ir mes patys galime miegoti ramiai. Jeigu eksploatuojant židinį iškltų kokių nors netikėtumų – mes nedelsiant atvykstame ir ištaisome mūsų padarytą broką. Trumpai tariant Jūs už atliktus darbus gaunate garantiją.

Pamatykite pavyzdžius

Naujausi darbai

Kelias į didžiausią židinių galeriją >> 

Noriu žinoti kainą