Židinių montavimas

Židinių montavimas jaukiems namams

Židinių montavimas

1. Židinių montavimas – vietos paruošimas

Židinys jau įsigytas ir lieka tik montavimo darbai. Židinių montavimas turi būti atliekamas ant tiksliai horizontalaus paviršiaus ir tik ant karščiui atsparaus pagrindo. Kitaip per didelio perkaitimo atveju pagrindas gali prarasti savo tvirtumą, kas savo ruožtu gali sukelti gaisrą. Norėdami išvengti problemų, rekomenduojama pašalinti degius paviršius priešais židinį 30cm atstumu ir 20 cm iš abiejų pusių. Apdailai naudoti plyteles, marmurą, natūralų akmenį ar plytas.

Židinių montavimas

2. Viskas ką reikia padaryti

Siekiant laiku jums sumontuoti pageidaujamą židinį, rekomenduojame užklausą atsiųsti per štai čia pateiktą užsakymo formą. Tai labai paprasta, greita ir pigu. Parašykite kokį židinį planuojate turėti ir kokie klausimai jums svarbūs renkantis židinį. Jūs atsakymą gausite per vieną darbo dieną. Mums pavėlavus įvykdyti savo pažadą – garantuojame, kad Jūs už mūsų paslaugas mokėsite mažiau, nes paslaugos kainą sumažinsime 10 procentų.

 

Pamatykite pavyzdžius

Naujausi darbai

Kelias į didžiausią židinių galeriją >> 

Gerų židinių montavimas reikalauja individualaus požiūrio, juos montuojant būtina atsižvelgti į saugos standartus ir pritraukti aukštos kvalifikacijos specialistus į įrenginį. Mes atliekame židinių, krosnių, dūmtraukių įrengimą jau daugelį metų ir gavome puikius atsiliepimus iš klientų.

Žmonės, statydami židinį bet kokio tipo name, turi suprasti, kad turės draugauti su ugnimi. Čia kalbame apie tai, kad židinys turi atitikti saugos reikalvimus ir nesvarbu ar tai būtų medinis, ar mūrinis namas. Geras židinio meistras tinkamai įvertina situaciją ir garantuoja, kad jo statytas židynys tarnaus ilgai, saugiai bei duos maksimalį šilumos kiekį jaukiuose namuose.

Na, iš tikro yra sunku pasirinkti gerą mestrą. Rekomendacija iš žmonių, kurie jau turi savo namuose židinį yra ko gero geriausia. Keletą metų naudojantis židinį namo savininkas gali papasakoti ar viskas veikia ir ar jis yra patenkintas.
Savo atliktų darbų kolekcijoje jau nebesuskaičiuojame kiek yra pagaminta židinių. Mūsų interneto svetainėje www.zidiniaimontavimas.lt pateikiame tik keletą vaizdų. Susitikimo metu rodome didelius albumus su įvairiomis nuotraukomis ir galime papasakoti apie kiekvieno pastatyto židinio funkcijas ir savybes. Visada su užsakovu kalbamės apie medžiagas, nes tai irgi svarbu.

Židinių montavimas - kampinis zidinys su kapsule

Mūsų privalumai:
Atliekame bet kokio sudėtingumo darbus.
Montavimo darbus atlieka kvalifikuoti specialistai, kurie užtikrina klientui geriausią aptarnavimą.
Montavimo darbų sąnaudų apskaičiavimas atliekamas priklausomai nuo įrangos tipo ir montavimo sąlygų.
Visiems montavimo darbams taikoma garantija.

Paskambikite mums, kad pakalbėtume apie židinio montavimą.

Tel. +37068780598

Noriu žinoti kainą